Ave Maria! Icoana Maicii Domnului de la Guadalupe, a ajuns aseară în curtea Spitalului Judeţean Bistriţa Năsăud
Joi, 17/06/2010 - 10:18
Icoana Făcătoare de Minuni a Maicii Domnului de la Guadelupe, Mexic, a ajuns aseară în jurul orei 23 la Spitalul Judeţean BN, unde, în curte, a fost adorată de credincioşi şi atinsă de mai mulţi bolnavi din spital.
Detalii în filmul ataşat.
Vom reveni şi cu alte imagini, atît de la Biserica BunaVestire, unde a fost găzduită icoana, de pe traseul precesiunii, cît şi de la Biserica Sf. Anton, unde Icoana Maicii Domnului de la Guadelupe a făcut popas şi a fost adorată.
Ave Maria!
- 6311 afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
23/06/2026 - 16:13
-
23/06/2026 - 12:06
-
23/06/2026 - 08:18
-
22/06/2026 - 10:05
-
17/06/2026 - 11:52
-
25/05/2026 - 19:25
-
24/05/2026 - 09:55
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
24/05/2026 - 09:55
-
25/05/2026 - 19:25
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
Poemul săptămînii
15/01/2026 - 11:10
preluare you tube.com
redactia@ziarul-bn.ro
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 32 de săptămâni ago
-
3 ani 37 de săptămâni ago
-
4 ani 18 săptămâni ago
-
4 ani 48 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 50 de săptămâni ago
-
5 ani 2 săptămâni ago




Comentarii
Publică un comentariu nou