Guvernul Veștea a picat cu brio! Isteria s-a terminat! Președintele să desemneze un premier responsabil și competent!

preluare you tube.com

 Guvern de infarct! Cădere pe măsură! Noul mascul alfa al adunăturii din Parlament, fostul băiat de la galerie, George Simion a dat șah mat PSD-ului și Președintelui și a plecat în ”glorie”. Și Nicușor Dan și-a meritat-o, dar și PSD-ul!!!

De pe vremea Revoluției din 1989 și a manipulărilor din acele zile, nu am mai fost atât de ”lipiți” de ecranele teveurilor! Dar măcar am scăpat de incompetenții și fripturiștii aliniați pe post de miniștri!

Comentarii

Publică un comentariu nou

Conţinutul acestui câmp va fi considerat confidenţial şi nu va fi făcut public.
CAPTCHA
Vă rugam să completaţi codul din imagine în rubrica de mai jos.
Image CAPTCHA
Introduceţi literele din imaginea de mai sus.