Medvedev a băut ceai cu Bono de la U2
Mie, 25/08/2010 - 10:52
Russia Today
Preşedintele Rusiei Dmitri Medvedev, mare iubitor de muzică rock, a găsit timp pentru a sta de vorbă cu Bono, liderul trupei irlandeze U2, despre muzică, caritate, SIDA şi alte probleme globale. Medvedev, în blugi şi o cămaşă, şi Bono, au băut ceai, înainte de concertul pe care U2 l-a avut aseară la Moscova. Primul spectacol susţinut de trupa irlandeză în Rusia, este potrivit specialiştilor, cel mai scump din lume, titrează Russia Today News.
- 5166 de afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
23/06/2026 - 08:18
-
22/06/2026 - 10:05
-
17/06/2026 - 11:52
-
12/06/2026 - 10:13
-
09/06/2026 - 09:56
-
25/05/2026 - 19:25
-
24/05/2026 - 09:55
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
24/05/2026 - 09:55
-
25/05/2026 - 19:25
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
Poemul săptămînii
15/01/2026 - 11:10
preluare you tube.com
redactia@ziarul-bn.ro
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 32 de săptămâni ago
-
3 ani 37 de săptămâni ago
-
4 ani 18 săptămâni ago
-
4 ani 48 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 50 de săptămâni ago
-
5 ani 2 săptămâni ago




Comentarii
Publică un comentariu nou