Steaua merge in finală, dupa 1-1 cu Braşovul
Steaua s-a obtiut calificat in finala Cupei Romaniei, dupa 12 ani, dupa ce a remizat 1-1 in returul semifinalei cu Fc Brasov, in aceasta seara. In tur, scorul a fost 0-0.
Cosmin Olaroiu a declarat la finlul meciului ca si-a felicitat jucatorii si ca va ramane la Steaua sa pregatească si finala cu Dinamo, dar exclude varianta sa ramana in Ghencea si din vara.
"Este meritul jucatorilor, i-am felicitat. Am dominat tot meciul si adversarul a ajuns o singura data in careul nostru. Am avut emotii, asa este fotbalul. Mai este mult de munca, eu vreau doar sa ii ajut pe acest final de campionat. A spus Duckadam ca 80% raman daca luam Cupa? A gresit putin... cu 80%. Nu este nicio sansa sa raman la Steaua, chiar dacă vom câştiga şi Cupa. Cred ca voi ramane sa pregatesc si meciul cu Dinamo, din finala", a declarat Cosmin Olaroiu.
Foto si text preluare sport.rol.ro
- 5805 afişări
Redacţia
E-mail:
floricadura@yahoo.com
Ştirile cele mai...
-
22/06/2026 - 10:05
-
17/06/2026 - 11:52
-
12/06/2026 - 10:13
-
09/06/2026 - 09:56
-
25/05/2026 - 19:25
-
25/05/2026 - 19:25
-
24/05/2026 - 09:55
-
09/06/2026 - 09:56
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
12/06/2026 - 10:13
-
17/06/2026 - 11:52
-
22/06/2026 - 10:05
-
24/05/2026 - 09:55
-
25/05/2026 - 19:25
Poemul săptămînii
Excepționala recitare a poemului eminescian de către actorul, Adrian Pintea, la fel de greu de egalat, ca și poemul!
-
3 ani 32 de săptămâni ago
-
3 ani 37 de săptămâni ago
-
4 ani 18 săptămâni ago
-
4 ani 48 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
4 ani 49 de săptămâni ago
-
5 ani 2 săptămâni ago





Comentarii
Publică un comentariu nou